Mobil Canlı Tv APK

Media & Video by

Downloads: 0 Updated: February 16, 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

Mobil Canlı Tv Description


Güncellwme almadığı içinberbat hale gelmiş, eski yorumları okuyup indirmeyin Here we provide Mobil Canlı Tv V 2.3.2 for Android 4.1++ Ödüllü Android Uygulaması

Mobil Canlı Tv uygulaması televizyonların canlı yayınlarını izleyebileceğiniz, günlük yayın akışını kaliteli bir arayüzde gösteren, programları size hatırlatan, şu anda hangi programların yayınlandığını gösteren, programları sevdiğiniz kategorilere ayıran bir uygulamadır.

Uygulamamızda yerli-yabancı toplam 39 kanalın yayın akışına kolayca ulaşabilir, program detaylarını okuyabilirsiniz ve programın başlangıcından 1 saat öncesine kadar telefonunuzun programı size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Böylece severek izlediğiniz programları hiçbir zaman kaçırmazsınız.

Ayrıca favori kanallar listenizi oluşturabilir, tek tuşla istediğiniz kanalı arayabilirsiniz.

Toplu taşımada, arabada, yatağınızda; internet bağlantınızın olduğu her yerde mobil telefonunuzdan CANLI TV izleme keyfini yaşayın.

Uygulamamız Vodafone Oksijen Ar-Ge Android Uygulama yarışmasında 2.'lik ve Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2013 bitirme projeleri arasında 1.'lik ödülleri kazanmıştır.

Canlı Tv ve yayın akışı uygulamamız ile ilgili yeni çıkan haberleri Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes:

İyi hoşda dicovery kanalle national-geographic kanalı nasıl izleyeceğiz?

Download Mobil Canlı Tv APK File

  • Price: Free
  • Downloads: 0
  • Requires: Android 4.1 and up
  • File Name: Mobil Canlı Tv.apk
  • Updated: February 16, 2018
  • File Size: 40.6 MB

DISCLAIMER: Mobil Canlı Tv is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

What's New in Mobil Canlı Tv

  • - Yayını kesilen kanallar düzeltildi

History Versions Mobil Canlı Tv