96% Quiz APK

Trivia by

Downloads: 0 Updated: November 25, 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Loading...

96% Quiz Description


Klawiatura nie rejestruje dotknięć przy szybkim wpisywaniu. Proponuję po prostu zmienić na klawiaturę systemową telefonu. Oprócz tego, nie “wchodzą” słowa, które powinny. Przykład A: na zdjęciu jest śmigłowiec, ale nie wchodzi. Musi być helikopter. Bzdura. Przykład B: bez czego nie upieczemy ciasta? Bez jaj? Nie, musi być “jajek”. Here we provide 96% Quiz V 2.0.8 for Android 3.0++ Szukasz wciągającej gry na chwile nudy lub czekania? Zagraj w 96% Quiz, najpopularniejszą bezpłatną grę ostatnich miesięcy.

96% Quiz to gra na pytania i odpowiedzi z wielu bardzo różnorodnych kategorii. Oprócz klasyków typu geografia, biologia i historia odpowiadasz na pytania z takich dziedzin jak jedzenie, seriale, marki samochodów czy plotki. To nie wszystko!

96% Quiz to zbiór ponad 500 zagadek, na które odpowiedzi udzielili ankietowani. Czy uda Ci się zgadnąć jaka odpowiedź jest prawidłowa? Możesz być zaskoczony. Ankietowani często odpowiadali w nieoczywisty sposób, dlatego 96% Quiz potrafi być trudny i wymagający!

Zagraj w 96% Quiz – familijną grę dla wszystkich: dziewczyn, chłopaków, dorosłych i dzieci wzorowaną na hitach polskich teleturniejów takich jak „Familiada”, „Jeden z dziesięciu” czy „Milionerzy”. Odpowiedz na setki niebanalnych pytań za pomocą całej gamy odpowiedzi typu tak lub nie, prawda czy fałsz i innych.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes:

Poprzednia wersja była dużo lepsza, po nowej aktualizacji klawiatura nie reaguje na każde kliknięcie. Następnym błędem który razi to brak przerw między słowami w podpowiedziach. W świecie 5 nie wyświetla się obraz. Potrzebna potężna aktualizacja żeby wszystko naprawić. Powinniście nazwać to wersją beta, z taką ilością błędów obniżanie sobie statystyki.

Download 96% Quiz APK File

  • Price: Free
  • Downloads: 0
  • Requires: Android 3.0+ and up
  • File Name: 96% Quiz.apk
  • Updated: November 25, 2017
  • File Size: 39.0 MB

DISCLAIMER: 96% Quiz is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

What's New in 96% Quiz

  • Poprawki błędów.

History Versions 96% Quiz